içinde ,

Call of Duty Mobile Açılmıyor Sorunu

Call of Duty Mobile Açılmıyor.

Call of Duty Mobile sürümünü açamayan kullanıcılar için kesin olmamakla birlikte 3 çözüm yolu bulunuyor.

1. Yol

Telefonunuzdan sırasıyla ayarlar > uygulamalar > call of duty > depolama > depolama alanını temizle seçeneklerini sırasıyla yaptığımızda uygulama telefona ilk yüklendiği hale dönüyor. Böylece yükleme esnasında karşılaşılan hatalarda temizlenerek oyuna giriş yapma sorunu giderilmiş oluyor.

2. Yol

2. çözümde ise uygulamayı indirdiğimiz play store’a giriş yapın. Arama kısmına call of duty mobile yazarak oyunun bulunduğu bağlantıyı açın ve yazan yeşil butonu tıklayarak oyunu buradan başlatmayı deneyebilirsiniz.

3. Yol

Son seçenek olarak telefonunuzu kapatıp açarak oyuna yeniden giriş yapmaktan geçiyor. Çünkü oyunun açılmama sebebi genel olarak binlerce oyuncunun aynı da yüklenmesinden kaynaklanmaktadır.

Bilindiği gibi Call of Duty Mobile Android ve İos sürümleri bugün itibariyle kullanıcılara sunulmuştu. Büyük bir beklenti içinde olan kullanıcılar oyunun sunulması ile birlikte aşırı yüklenmeye neden olduğundan bağlantı problemlerine ve call of duty mobile açılmıyor hatasını görmemize neden oluyor.

GÜNCELLEME

Activision, oyuna getirdiği ek güncelleme ile açılmama problemini gidermiştir. Halen oyunu açamayan kullanıcılar tamamen silip 22.25 itibariyle yeniden yüklemeleri önerilir.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

0

Call of Duty Mobile Android ve İos Sürümü Yayınlandı

Çukur-Yamaç’ın Dönüşü