içinde , ,

Broadchurch Netflix Dizi Konusu

Broadchurch Netflix Dizi Konusu

Senaristliğini Chris Chibnall’ın yaptığı başrollerinde David Tennant,Olivia Colman ve Andrew Buchan’ın paylaştığı Broadchurch Netflix dizisi 3. sezon olup ilk sezonu 2013 yılında, ikinci sezonu 2015, üçüncü sezonu ise 2017 yılında yayınlamıştır.

Deniz kenarında küçük bir kasaba olan Broadchurch’te bir çocuğun öldürülmesiyle başlar Gizemli bir şekilde öldürülen çocuğun cinayetiyle ilgili kasabanın dedektifleri Ellie Miller ve Alec Hardy görevlendirilir.

Broadchurch 1. Sezon

Küçük bir İngiliz kasabasında bir erkek çocuğu öldürülünce, medyanın ve polis soruşturmasının odağı, birbirine kenetlenmiş kasaba sakinlerine çevrilir.

Broadchurch kasabası, sezonun gelmesiyle akın edecek turistler için hazırlık yapmaktadır, ama kasabada yaşayan 11 yaşındaki Danny Latimer kaybolmuştur. Danny Latimer’la ilgili gizem derinleşirken, Hardy ve Miller şüphelileri belirlemek için acele etmelidirler.

Bir cinayet mahallinin bulunmasıyla Hardy ve Miller, ürkütücü bir şüpheliyi gözaltına alırlar. Kasabada yaşayanların soruşturmaya alınmasıyla cinayet, etkilerini sürdürmeye devam eder. Alec ve Ellie eleştirilerin hedefi olurken, Broadchurch halkı birbirine düşmeye başlar.

Broadchurch sakinleri yas tutmak için bir araya gelir. Bu sayede yeni bir cinayet şüphelisi ortaya çıkar.Cinayeti çözmek için zaman dolmaktadır ve Hardy tüm şüpheleri üstüne çekmektedir. Acaba kilit bir kanıtın bulunmasıyla tüm dava çözülecek midir?

Broadchurch sakinlerini bir araya getiren cinayetle ilgili yeni ve şaşırtıcı cevaplar günyüzüne çıkar.

Broadchurch 2. Sezon

Joe Miller’ın davası, dedektif Hardy ve Miller’ın sandığından daha karmaşıktır. Bu arada, eskilerin kapanmamış bir dosyası birden tekrar önem kazanır.Broadchurch kasabası, David Latimer’ın katil zanlısının mahkemeye çıkmasıyla çalkalanmaktadır. Bu sırada Alec Hardy, Sandbrook davasını soruşturur.

Alec ve Ellie, Ashworth çiftiyle bir buluşma ayarlarlar. Davadaki yeni bir gelişme, mahkemeyi şaşırtacaktır.Ashworth çifti, Ellie’nin takibinden kaçar. Latimer davası ise savunmanın iddiasıyla başlar.

Lucy, cinayet gecesi Joe’yu gördüğünü iddia etmektedir. Lee Ashworth, Claire’den hoşlanıyormuş gibi yaparak Ellie’yi Alec’e karşı kışkırtmaya çalışır.

Broadchurch 3. Sezon

Ellie, Alec ve Mark’tan ayrılıp sosyal hizmetlerde çalışmaya başlayan Beth, doğum günü partisinde vahşice tecavüze uğrayan orta yaşlı bir kadının davası üzerinde çalışır.Ellie ve Alec şoktaki tecavüz mağdurundan ayrıntıları almaya uğraşırken bir ipucu onları iki gün önce parti verilen kiralık köşke yönlendirir.

Trish’in ayrı yaşadığı kocasının ve taksi şoförünün ifadelerinde şüphe uyandıran detaylar vardır. Trish ifade verir; ama bir soruyu yanıtlamayı reddeder.Trish’in kocası, arkadaşına bir itirafta bulunur. Taksi şoförü hakkında daha önce yapılmış bir şikâyeti öğrenen polisler, onun pek çok yalanını yakalar.

broadchurch netflix dizisi ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için bağlantıyı tıklayın.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

J. K. Rowling İlk Masal Kitabı The Ickabog Türkçe Geliyor

The Walking Dead 10. Sezon Finali 6 Bölüm Sonra Geliyor !