içinde , ,

Blu TV Yeşilçam Dizisi 2. Sezon Çekimlerine Başladı

Blu TV Yeşilçam Dizisi 2. Sezon Çekimlerine Başladı

Blu TV‘nin oyuncu kadrosu ve konusu ile bir anda dikkatleri üzerine çeken dizisi Yeşilçam 2. sezon çekimlerine başladı. 22 Nisan’da 1. sezon 1. bölümü ile ekranlara gelen dizi, henüz 2. bölümü yayınlanmadan 2. sezon çekimlerine geçti.

Yeşilçam 2. sezon çekimleri bu görsel ile duyuruldu.

İzleyici’nin büyük bir ilgi ile karşıladığı Yeşilçam dizisi 2. sezon çalışmaları platformun resmi Twitter hesabından duyuruldu.

Siyasi bunalımların ve darbelerin gölgesindeki bir Türkiye’de parlamayı başaran Yeşilçam sinemasında bir yapımcının ayakta kalma hikayesi anlatılıyor. Her şeyini kaybettiği halde pes etmeyerek küllerinden yeniden doğan yapımcı Semih Ateş’in mücadelesinin ele alındığı dizide Semih Ateş’i Çağatay Ulusoy canlandırıyor.

Ülkemizin sinema sektörüne yıllarca yön veren ve birçok unutulmaz filmleri beyaz perdeye taşıyan Yeşilçam sinemalarının başarı ve mücadelesinin anlatıldığı ilk yapım olarak dizi dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Yeşilçam Dizisi Oyuncuları

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Yeşilçam dizisi oyuncuları kadrosunda ;Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş‘ın yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağan Irmak oturuyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Playstation Plus Mayıs 2021 Oyunları Belli Oldu !

Piraye Seyir Konusu