içinde ,

Billy Summers Stephen King

Billy Summers Stephen King

Ünlü yazar Stephen King 73 yaşına girmesine rağmen dur durak bilmeden yeni kitaplar yazmaya devam ediyor. Ünlü korku romanı yazarı Stephen King’in Türkçeye en son tercüme edilen kitabı ise Enstitü idi. Bu romandan sonra Elevation, If it Bleeds ve Later adlı eserleri de kaleme alan King’in bu eserleri ise henüz dilimize çevrilmedi.

Billy Summers Stephen King ‘in hayal dünyasında oluşturduğu bir seri katilin adı. Aynı zamanda Billy Summers King ‘in 63. romanı olma özelliği taşıyor. Yarım yüzyıla dayanan yazarlık serüveninde Stephen King’in birçok romanı sinemaya da uyarlanarak büyük bir başarıyı elde etmiş durumda. King’in Billy Summers adlı romanı Mart 2021 tarihinde Later adlı eserinin piyasaya çıkması beklenen yazarın Billy Summers adlı eserininde bundan sonra çıkması bekleniyor.1 Resmi olarak açıklanan tarih ise 3 Ağustos 2021.

Yeni roman Billy Summers ‘ın konusu ise şu şekilde :

Billy Summers Konusu

Billy Summers ! Romana adını veren Summers kiralık bir katildir. Ancak diğer katiller onu ayıran en önemli özelliği sadece kötü insanlara suikast düzenlemesidir. (Bu yönüyle Dexter‘a benzemektedir.) Summers aslında ABD ordusunda görev yapmış bir veterinerdir. Irak savaşına katılmıştır. Çok iyi bir keskin nişancı olan Summers, işini tertemiz yapan bir katildir. Suikastı yaptıktan sonra ortadan kaybolmadaki mahareti ise ünlü illüzyonist Houdini gibidir. Billy Summers artık kiralık katilliği bırakmak istemektedir. Ancak son bir işi kalmıştır ama bu son işinde neredeyse her şey ters gider !

Stephen King’in bu muhteşem romanı (Billy Summers) kısmen bir savaş hikayesi kısmen de olağanüstü kötü bir adamın intikam için giriştiği bir hikayedir. Billy Summers; aşkı, kaderi ve yaşadığı hayattan son bir kurtuluş şansı arayan bir kahramandır.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yeniden Doğuş Gazetesi Yıl 1 Sayı 5 1978

Matrix 4 Resurrections adıyla geliyor