içinde ,

Bilinçaltının Gücü Yorum – Joseph Murphy Kitabı

Bilinçaltının Gücü Yorum – Joseph Murphy Kitabı

Bilinçaltının Gücü Yorum ve Arka Kapak

İlk kez 1963 yılında Joseph Murphy tarafından “Kişisel Gelişim” kitabı olarak kaleme alınan “Bilinçaltının Gücü” aradan geçen 57 yıllık bir zaman dilimine rağmen okurların ilgisini çekmeye devam ediyor.

Bilinçaltının Gücü Yorum

Joseph Murphy Blinçaltının Gücü kitabı insanın kaderinin tamamen ruh haliyle doğru orantılı olduğunu öne süren bir kitaptır. J.Murphy bunu “Düşüncelerinizi değiştirirseniz kaderinizi de değiştirirsiniz.” sözüyle dile getirmektedir ki Psikoloji biliminde meydana gelen gelişmeler de bu tezi doğrulamaktadır. 

J. Murphy’nin kitabı ilk yazdığı yıl olan 1963 tarihinde Psikoloji bilimi daha önce hiç olmadığı kadar gelişme göstermiş, ülkemiz dahil tüm dünya da insan psikolojisi üzerine araştırmalar yapılıp roman ve hikayelerde elde edilen bulgular kullanılmıştır.

Nihayetinde birçok bilim insanı düşüncelerin insan hayatını etkilediği sonucuna ulaşmıştır ki buna öğrenilmiş çaresizlik ve kendini gerçekleştiren kehanet adları verilmiştir. Gerçekten de olumsuz bir durum olacak diye düşündüğümüzde yaptığımız iş her ne ise sonucu olumsuz olarak gerçekleşir. Yani düşüncemiz öğrenilmiş çaresizlikken sonrasında gerçekten olumsuzlukla karşılaşmak kehanetin kendini gerçekleştirmesidir. Aslında atalarımız bu durumu “Bir şeyi 40 kere söylersen gerçek olur” sözüyle de dile getirmiştir.

İşte Joseph Murphy tam olarak bu durumdan yola çıkarak Bilinçaltının Gücü adlı kişisel gelişim kitabını kaleme almıştır. Kimi okur tarafından kitap kendini tekrar ettiği iddiasıyla eleştirse de yazar aslında bu durumu sık sık tekrar ederek bilinçaltımızı etkilemeyi amaçlamıştır. 

Joseph Murphy Bilinçaltının Gücü Arka Kapak

Zihniniz, anbean yaşadıklarınızı işleyip kendinizi gerçekleştirme yolculuğunuzda gideceğiniz yönü belirlemenizi sağlıyor. Hatırladığınız tüm anılar atacağınız adımlara yön verirken, hatırlayamadıklarınız veya unuttuklarınız da bu konuda göz ardı edilemeyecek kadar büyük bir pay kapıyor. İşte bu nedenle kimi insanlar yaşam yolculuklarında başarılarına başarı eklerken, kimisi de tüm çabalarına rağmen hayatının her alanında tökezleyerek ilerliyor. Peki, bilinçaltının sadece rüyaları değil, tüm yaşamı etkilediğini siz daha önce düşünmüş müydünüz?

İrlanda doğumlu Amerikalı yazar Joseph Murphy, ilahi bilimler alanındaki engin birikimi ile okurlarını bilinçaltının gücünü keşfetmeye çağırıyor. Yazarın ilk olarak 1963 yılında yayımladığı Bilinçaltının Gücü kitabı, insan zihnine dair en çok merak edilen soruları yanıtlıyor.

Oldukça akıcı bir dille yazılmış olan kitap, kişilerin bilinçaltını doğru şekilde kullanarak maddi ve manevi anlamda neler başarabileceğini şaşırtıcı örneklerle ortaya koyuyor. Bu eşsiz rehber, sunduğu müthiş bilgilerle sizin de hayatınıza yeni bir yön vermenizi ve hayallerini gerçekleştirmenizi kolaylaştıracak!

Bazı Basit Gerçekler, Hayat Değiştirir

Kişisel yaşamdaki tüm olumlu ve olumsuz durumlar; bireyin bakış açısı, önyargıları ve düşünceleri ile şekilleniyor. Bu nedenle kişinin, hayatını iyileştirmek için önce baktığı pencereyi temizlemesi gerekiyor. Bunu başarabildiğinde ise karşıdaki manzaranın, aslında kendisine birçok güzellik sunduğunu görebilmesi mümkün hale geliyor. ABD’nin gelmiş geçmiş en etkili düşünce liderleri arasında yer alan Joseph Murphy de Bilinçaltının Gücü kitabı ile yaşamın özünü oluşturan bu gerçeği irdeliyor.

Verdiği örneklerle yakınlarının ve hastalarının bilinçaltını kullanarak zengin olabildiğini, sağlık sorunlarından kurtulabildiğini ve hatta aradıkları eşi dahi bulabildiğini anlatan yazar, okurlarına da bu gücü kullanabilecekleri yolları gösteriyor. İnsanın kendi içinde uyum, sağlık ve huzur bulduktan sonra çevresindeki her şeyin değişebileceğini aktaran Bilinçaltının Gücü ile siz de zihninizin yapabileceklerini keşfetmeye başlayabilirsiniz!

En Sevilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Kişisel gelişim alanında güçlü ve etkili bir rehber olan Bilinçaltının Gücü, yayımlandığı günden bu yana birçok kişinin hayatına dokunmaya devam ediyor. Bu kitabı hala kütüphanenize eklemediyseniz hemen şimdi sipariş verin, sepete özel fırsatlardan ve hızlı teslimat avantajlarından yararlanmanın ayrıcalığı yaşayın!

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Aralık

Mi Edat Mı Ek Mi ?