içinde

Baba Vanga 2021 İçin Neler Söyledi ?

Baba Vanga 2021 İçin Neler Söyledi ?

baba vanga 2021 için neler söyledi

Tarih boyunca hemen hemen her toplumda birçok kahin çıkmış, çeşitli kehanetlerde bulunmuştur. Bu insanın merak duygusunun bir gereğidir aslında. Evrendeki her şeyi merak eden bu duygu ile yaratılan insan çoğu zaman yaşadığı anın kıymetini bilmek yerine görüp görmeyeceğini dahi bilmeden gelecekle ilgili bilgileri merak etmiştir. İşte kahinler ve onların kehanetleri de bu şekilde ortaya çıkmıştır.

İslam dininde yeri olmasa dahi birçok Müslümanın bu kehanetlerden kendini alamadığı da ayrı bir gerçek olmuştur. Son zamanların en dikkat çeken kahinlerinden biri Baba Vanga ismiyle anılan Makedonyalı bir bitki uzmanı olmuştur.1911 yılında Makedonya’da doğan ve 1996 yılında ölen Baba Vanga adıyla anılan gerçek adı Vangeliya Pandeva olan kahin, dünyanın geleceği ile ilgili sosyal, siyasal, coğrafi alanlarda birçok kahinde bulunmuştur.

İşin aslı Baba Vanga o kadar çok kehanette bulunmuştur ki neredeyse değinmediği şey kalmamıştır. Durum böyle olunca söylediklerinin bir benzeri olay gerçekleştiğinde insanlar Baba Vanga’nın kehanetinin tutmasına bağlamıştır.

Herkesin bir an önce bitmesini dilediği ve tüm dünyada çeşitli felaketlerin görüldüğü 2020 yılından umudu çoktan kesen insan oğlu 2021 yılını merakla beklerken Baba Vanga’nın 2021 yılı için ortaya attığı kehanetlerde sıkça araştırılmaya başlandı. Peki Baba Vanga’nın 2021 kehanetleri neler ?

Baba Vanga 2021 İçin Neler Söyledi ?

  1. 2021 yılında Dünya’nın yörüngesinde hafif bir kayma olacak. (Coğrafi olarak mı yoksa siyasi olarak mı söylediği ayrı bir merak konusu…)
  2. 2021 yılında Dünyayı bir Ejderha yönetecek. (Çin toplumunun en önemli motiflerinden biri olduğu için Baba Vanga’nın burada Çin’i kastettiği düşünülmektedir.
  3. Rus Devlet Başkanı (Putin) 2021 yılında suikasta uğrayacak.
  4. Kanser hastalığına çare bulunacak.
  5. Trenler güneş ışığını kullanarak uçabilme yeteneğine sahip olacak.

Baba Vanga’nın Daha Önce Söylediği ve Bildiği İddia Edilen Olaylar

  1. Zenci bir ABD başkanın seçileceği (Obama)
  2. Putin’in Rusya Başkanı olacağı
  3. 11 Eylül Saldırıları
  4. Koronavirüs
  5. II. Dünya Savaşı Sonucu

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

WordPress’e Instagram Benzeri Story Widget Ekleme

Canvermezler Tekkesi Karakarga İle Günyüzüne Çıktı !