içinde ,

Atiye’nin İlham Kaynağı Dünyanın Uyanışı 2. Kitap ile Raflarda

Dünyanın Uyanışı 2. Kitap

Netflix dizisi Atiye‘ye ilham kaynağı olan Şengül BOYBAŞ’ın dünyanın uyanışı 2. kitap serisi ile raflardaki yerini aldı.

Beren Saat‘in başrolünde yer aldığı Atiye ( The Gift ) dizisi dünya tarihini değiştiren Göbeklitepe‘yi konu ediniyor. Mistik bir dünyanın ele alındığı Atiye dizisi 8 bölümlük 2. sezonuna geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Böylece Dizinin 2. sezonuyla eş zamanlı olarak dünyanın uyanışı 2. kitap da yayınlanmış oldu.

Dünyanın Uyanışı II Arka Kapak

Bereketli topraklardan yayılan enerji nihayet sahibini buldu. Yeniden doğuşuyla beden ve zihninin sınırlarını en baştan keşfeden Atiye başkalarının göremediklerini gören, duyamadıklarını duyan, mucizeler yaratandı artık. Çünkü Göbeklitepe ona bir hediye verdi. Büyük bir sorumluluğu vardı. Dünyayı bekleyen karanlığı durdurmak, insanlığı felaketten kurtarmak için sayılı günleri kalmıştı. Ama zamandan dışarı adım atmanın yolu yoktu. Zaman her şeyi kaplayan, üretken bir rahim gibiydi. Ve her uyanış bir bellek kaybına gebeydi.

Geçmişin, geleceğin ve Boyut Kapılarının anahtarı Atiye’nin ellerinde filizleniyordu. Atiye biliyordu, yaşam seçimlerden ibaretti. Peki, her seçim başka bir olasılıkta başka bir yaşam ihtimalini yaratıyorsa?

Şengül BoybaşNetflix Orijinal yapımı Atiye’ye ilham olan Dünyanın Uyanışı romanının ardından Dünyanın Uyanışı 2 ile bereketli toprakların gizemine ışık tutuyor. Hız kesmeyen heyecanıyla macera dolu bu romanı tek solukta okuyacak, her şeyin sonsuzluğa uzandığı dünyada siz de kendi içinize doğru derin yolculuklara çıkacaksınız!

Atiye 2. Sezon Fragmanına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Atiye 2. Sezon Kaç Bölüm ?

Maskelere Sanatsal Yaklaşım