içinde ,

Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Değişti !

Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi Değişti !

Assassin’s Creed Valhalla 30 Dakikalık oynanış videosunun geçtiğimiz haftalarda sızdırılmasından sonra bir sızma girişimi de Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi ile olmuştu. 17 Kasım olarak sızdırılan çıkış tarihi sonraları Ubisoft tarafından da doğrulanmış ve oyunun 17 Kasım’da oyunseverlerle buluşacağı netleşmişti. Ancak oyun tam bir hafta erkene alınarak 10 Kasım‘da oyunseverlerin karşısına çıkacak !

Ubisoft Resmi Twitter hesabından yapmış olduğu duyuruda oyunun çıkış tarihinin değiştiğini belirtti. Bu değişikli ortaya çıkaran ön önemli sebep ise Microsoft olarak gözüktü. Çünkü Microsoft’un oyun konsolunu resmi Twitter hesabından duyurmasının hemen ardından Ubisoft tarafından Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihinin değiştiği duyurusu geldi.  Bilindiği gibi Microsoft kısa süre önce yeni oyun konsolu Xbox Series X’i duyurmuştu.

Ubisoft tarafından yapılan söz konusu duyuru da şu ifadelere yer verildi :

“Bir Viking akıncı efsanesini herhangi bir konsolda inşa et !” Ubisoft bu duyuru ile birlikte Xbox One’dan Xbox Series X’e geçişin de ücretsiz olacağı belirtildi.

Assassin’s Creed Valhalla Hakkında

Assassin’s Creed Valhalla’da  kendimizi 9. yüzyılda bir Viking olarak buluyoruz. İşimiz ise İngiliz topraklarını yağmalamak zira ana geçim kaynaklarımız o döneme uygun olarak yağmacılık ve paralı askerlik. Eivor adlı karakterimiz aynı zamanda kendi klanının da lideri.

Oyuncular bu oyunda Eivor’u erkek ya da kadın olarak seçme şansına sahip. Ayrıca karakterimizi farklı saç modelleri, kıyafetler ve dövmelerle özelleştirebilmemiz de mümkün oluyor. Oyunun fiyatının ise 60 dolar olması bekleniyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Dune 2020 Fragmanı Yayınlandı !

Atiye 2. Sezon Kaç Bölüm ?