içinde ,

A Total War Saga Troy Epic Games

Dünyaca ünlü oyun platformu Epic Games, ücretsiz dağıtıma sunduğu oyunlar ile geçtiğimiz aylarda oldukça dikkat çekmişti. Milyonlarca hayranı olan GTA 5 oyununu ücretsiz olarak kullanıcılarına sunan Epic Games hız kesmeden etkinliklerine devam ediyor. Geçtiğimiz gün itibariyle oyun severlere “a total war saga troy” epic games tarafından ücretsiz bir şekilde erişime açıldı.

Oyunseverler tarafından oldukça sevilen a total war saga troy epic games’in ücretsiz olarak erişime açmasıyla birlikte dikkatleri üzerine çekti.

Peki a total war saga troy epic games üzerinden nasıl indirilir ?

A Total War Saga Troy indirebilmek için Epic Games’in oyun platformunu bilgisayarımıza yüklememiz gerekiyor. Gerekli yükleme işlemi tamamlandığında ise Epic Games üye olarak ya da üye girişi yaparak giriş yapmanız yeterli. Sonrasında ücretsiz olarak sunulan oyun sekmelerinden A Total War Saga Troy Epic Games aracılığıyla indirilebilir. Oyunun piyasa değeri ise tam 215 TL

A Total War Saga Troy Sistem Gereksinimleri

Orta seviye bilgisayarlarda da herhangi bir kasma olmadan oynabileceği söylenen A Total War Saga Troy’ün üst seviye sistem gereksinimleri şu şekilde : 

Intel Core i5-6600 ya da AMD Ryzen 5 2600X işlemci

8 GB RAM

Nvidia GeForce GTX 970 ekran kartına sahip olmanız gerekiyor. Oyunun bilgisayarınızda kapladığı alanınsa yaklaşık 26 GB olacağı belirtiliyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Anna Burns Sütçü Artık Türkçede !

Orhan Veli – Beni Bu Güzel Havalar Mahvetti