içinde ,

9 Kere Leyla Ne zaman Çıkacak ?

9 Kere Leyla Ne zaman Çıkacak ?

Haluk Bilginer’in başrolünde yer aldığı Netflix dizisi 9 Kere Leyla fragmanı yayınlandı. Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte filmi sabırsızlıkla bekleyenler arasında 9 Kere Leyla Ne zaman Çıkacak ? sorusu sorulmaya başlandı. Peki Netflix‘in popülerliğe aday yapımı 9 Kere Leyla Ne zaman Vizyona girecek ?

9 Kere Leyla Fragman


Netflix Türkiye’nin yeni filmi 9 Kere Leyla için ilk fragman yayınlandı. Ezel Akay yönetmenliğinde çekilen film Aralık ayında Netflix vitrinini süsleyecek. Böylece dünya çapında 200 milyon abone sayısına yaklaşan Netflix platformunda bir Türk filmi daha yerini almış olacak.

9 Kere Leyla İnceleme

Diğer Netflix yapımlarında olduğu gibi 9 Kere Leyla filmi de hangi milletten ya da dinden olursa olsun toplumsal değerleri yozlaştırmaya yönelik ortaya çıkan bir Netflix projesi ! Netflix adeta dünya üzerindeki toplumların tüm normlarını yıkarak bu normları tanımamakta ısrar eden , kabul etmeyen insanları tek bir çatı altında topluyor. Tamamen kapitalist bir yaklaşımla insanların (iskanyar) yaşadıkları toplum içinde karşı oldukları durumları değerlendirerek kendisine genişleme alanı buluyor.

Netflix yukarıda kısaca bahsetmeye çalıştığımız durumlardan öyle güzel istifade ediyor ki örneğin kapitalist sisteme karşı olan ve sosyalist olarak geçinen kesimi dahi kendisine çekmeyi başarıp tabiri caizse ağızlarına bir kaşık bal sürerek onları sisteme dahil edip paralarını sömürüyor ve dünya üzerindeki sayılı kapitalistlerden olma yolunda hızla ilerliyor. 

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Kışlık Siron Yapımı

Eba Harici Ders Oluşturma Nasıl Yapılır ?