içinde ,

50m2 Netflix Ne Zaman Çıkacak ?

50m2 Netflix Ne Zaman Çıkacak ?

50m2 Netflix ne zaman çıkacağı belli oldu. 2021 yılında yayına başlayacak olan Türk yapımı Netflix dizileri belli oldu. Bunlardan biri olan 50m2 27 Ocak 2021 yılında Netflix platformu üzerinde yayınlanmaya başlayacak.

50m2 Netflix Konusu

Yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir Aydemir’in oturduğu, senaryosunu Burak Aksak’ın kaleme aldığı 50m2 komedi türü ile izleyicinin karşısına çıkacak. Leyla ve Mecnun dizisi ile tanıdığımız Burak Aksak, 50m2 ile kara komedi türüne devam ediyor. Bu özelliği ile 50m2 Netflix ekranlarında yayınlanan ilk Türk komedi dizisi olacak.

Leyla ve Mecnun dizisindeki absürt sahnelerle geniş izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Burak Aksak’ın aynı kadroyu Netflix’e çekmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Patronlarına ihanet eden bir kiralık katil, boş bir terzi dükkânında saklanır. Herkes onu merhum dükkân sahibinin oğlu sanınca, o da bu kimliğe bürünmeye karar verir.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu ve Murat Kılıç gibi oyuncular yer alıyor.

Bildiri

Ne düşünüyorsun?

Yeniden Doğuş Gazetesi Yıl 1 Sayı 4 1978

Hayal Bile Edemeyeceğimiz Varlıklar Kitabı Pdf